Hinnakiri

         
Hinnakiri 2018        
         
  Tel + 372  52 27184   Riho Pruuli    
                   53264058  Miina Pruuli    
  E-mail
  pruuli@hot.ee

 
   
         
Sortide saadavus võib olla ajas muutunud.
Jätame õiguse kohapeal hindasid hooaja jooksul muuta.
   
   
Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%  konteiner  
liik   sordi nimi C7 EUR
         
ÕUNAPUU 1 Agra   15.-
Malus domesticus 2 Konfetnoje    
suve 3 Kasper    
  4 Krasnoje Rannjeje    
  5 Krügeri Tuviõun    
  6 Maikki    
  7 Make    
  8 Martsipan    
  9 Suislepp    
  10 Tallinna Pirnõun    
  11 Pirja    
  12 Valge klaarõun    
sügis 13 Auksis    
  14 Kaja    
  15 Madli    
  16 Kaimo    
  17 Kiki-Triinu    
  18 Koit    
  19 Krista    
  20 Karamba    
  21 Lembitu    
  22 Meelis    
  23 Melba    
  24 Sõstraroosa    
  25 Sügisdessertõun    
  26 Tiina    
  27 Kaari    
  28 Liivi Kuldrenett    
  29 Pärnu Tuviõunõun    
talve 30 Antei    
  31 Alesja    
  32 Antonovka    
  33 Cortland    
  34 Kaari    
  35 Katre    
  36 Liivika    
  37 Lobo    
  38 Liivi Sibulõun    
sammasõunapuud       17.-
         
perepuud   +2-sorti c10,0 25.-
    +3-sorti   30.-
    +4-sorti   35.-
    +5-sorti   40.-
         
liik   sordi nimi c7; c4 EUR
PLOOMIPUU 1 Ave   15.-
Prunus domestica 2 Emma Lepermann    
  3 Euraasia    
  4 Edinburgh    
  5 Jubileum    
  6 Julius    
  7 Kadri    
  8 Kihelkonna    
  9 Kubanskaja Kometa    
  10 Lama    
  11 Lase    
  12 Liisu    
  13 Liivi Kollane Munaploom    
  14 Mara    
  15 Mount Royal     
  16 Märjamaa    
  17 Radiolus    
  18 Renklood Haritonovi    
  19 Suhkruploom    
  20 Zaretšnaja Rannaja    
  21 Ontario    
  22 Qullinsi Renklood    
  23 Victoria    
  24 Vilmitar    
    ploomid madalakasvulistel alustel 146-2, VVA 15.-
perepuud   +1-sorti c7c, c10 25.-
    +2-sorti   30.-
         
PIRNIPUU 1 Pepi   15.-
Pyrus communis 2 Kadi    
  3 Lutsu Võipirn    
  4 Järve Seemil    
  5 Kalle    
  6 Kurvitsa Lemmik    
  7 Karmla    
  8 Mlejevi Varane    
  9 Mramornaja    
  10 Belorusskaja Poznjaja    
  11 Seiu    
  12 Suvenirs    
         
HAPUKIRSS 1 Läti Madalkirss C7 15.- ; 20.-
Prunus cerasus 2 Turgenevka    
         
      C7  
MAGUSKIRSS     kõrgekasvuline 17.-
Prunus avium 1 Leningradi Must madalakasvuline 20.-
  2 Madissoni Roosa    
  3 Dönisseni Kollane    
  4 Meelika    
  5 Anne    
  6 Artur    
  9 Mupi    
  10 Norri    
  11 Taki    
  12 Tõmmu    
  13 Tontu    
  14 Karmel    
  15 Kadrin    
  16 Eva    
  17 Ene    
  18 Elle    
  19 Piret    
  20 Polli Murel    
       
         
KULTUURPIHLAKAS Alaja Krupnaja  C7  16.- 
Sorbus aucuparia X   Granatnaja    
    Titan    
    Rozina    
    Likernaja    
         
VIRSIK   Maira   17.-
Prunus persica   Sotšnaja    
         
         
APRIKOOS   Brjanskaja   17.-
Prunus armeniaca   Mordeni Suur  
         
         
MUSTSÕSTAR   Bona  C3   4.-
Ribes nigrum   Intercontinental    
    Sejanets Golubki    
         
PUNANE SÕSTAR   Hollandi punane  C3   4,00
Ribes rubrum   Jonkeer van Tets    
    Viksnes    
         
VALGE SÕSTAR   Valko  C3   4,00
Ribes rubrum        
         
ROHELINE SÕSTAR Vertti  C3   4,00
Ribes nigrum        
         
ASTELPAJU   Avgustinka c2  8.-;10:-
Hippophae rhamnoides Botanitseskaja  C3    
    Botanitseskaja Ljubitelskaja  C8   
    Gibrid Pertšika    
    Trofimovskaja    
    Otradnaja    
    Podarok Sadu    
    Vorobjovskaja    
    Isa    
         
VAARIKAS   Polana  C3   4.-
Rubus idaeus   Helkal    
    Glen Ample    
    Poranna Rosa    
PAMPEL   Agavam  C3   5.-
Rubus fruticosus        
         
       
         
         
AEDMAASIKAS        
    Sonata   0,64
    Polka   0,64
         
MUSTIKAS   Bluecrop  c1,5  7,00
Vacc. Corymbossum Duke    
    Rubel    
         
Vacc. Angustifolium   ahtalehine  C1,  5,00
         
HÜBRIIDMURAKAS   Aura C0,5 3,00
Rubus arct.nothosubsp. Astra    
stellarcticus   Kaansoo    
    Pima    
         
SÖÖDAV KUSLAPUU   C3   
Lonicera cerulea var.edulis Morena   6.- 
    Karina    
    Atut    
    Duet    
    Sinoglaska    
    Leningradskaja Velikan    
    Volšebnitsa    
    Indigo Gem    
    Wojtek    
         
AROONIA   Viking C3  4.-
Aronia        
         
KARUSMARI   Invicta C3  5.-
Grossularia   Hinnonmäen kollane    
    Laskovõi    
    Koknese    
    Hinnonmäe punane    
    Salut    
         
         
 JAAPANI EBAKÜDOONIA   5.-
Chaenomeles japonica Alfa   7.-
         
VIINAPUU   Swensson Red   10.-
Vitis   Zilga C3  10.-
    Hasaine sladki C3  10.-
    Rondo C3 10.-
         
TÜVI MARJAPÕÕSAD Mustsõstar Titan   14.- 
    punanesõstar Jonkeer van Tets    
    valgesõstar Jöteborgi valge    
    karusmari Invicta    
    karusõstar Josta    
    aroonia     
         
Hekitaimed        
         
Crataegus submollis Karvane viirpuu C3  2,50
Pinus mugo   Mägimänd   12,00
Picea abies   harilik kuusk C3  2,50
Syringa josikae   ungari sirel C3  2,50
      C8 4.-
ILUPÕÕSAD        
Berberis thunbergii  Thunbergi kukerpuu ´Admiration´ c2 8.- 
     ´Rose Glow´ c2 6.- 
    Atropurpurea Nana   6.- 
    Bagatelle   6.- 
    Red Chief   6.- 
    Golden Carpet   8.- 
    Green Carpet   6.- 
    Harlequin   6.- 
    Maria   8.- 
    Orange Rocet   8.-  
    Pink Qeen   6.- 
    Tiny Gold   8.- 
         
Laburnum    Vossii   20.-
Weigela florida    Veigela ´Victoria´   7.-
    Veigela ´Red Pirinc   6.- 
    Veigela ´Nana Variegata´   6.- 
    Veigela ´Foliis Purpurea´   6.- 
         
Philadelphus    ebajasmiin C3  5.-
Philadelphus    ebajasmiin ´Manteu dHermine´ c3,c8 5,50
         
Potentilla fruticosa   põõsasmaran, Gold Star C3  4.-
    ´Goldfinger´   4.-
    ´Red Robin´   4.-
    Abbotswood   4.-
    Pink Qeen   4.-
         
Spirea   enelas, sordid  C3   5.-
         
Prunus tomentosa   Viltkirss  C5  10.-
Prunus triloba   Kolmehõlmaline mandlipuu  c5   12.-
Corylus avellana   Punasel. Sarapuu  C5  10.-
         
Crataegus laevigata   Viirpuu Paul´s Scarlett  C3   10.-
Crataegus laevigata   Viirpuu Paul´s Scarlett  c7-c10  16.- 
Forsytia   Forsüütia  C5  5.-
sirelid        
Syringa vulgaris   Krasavitsa Moskvõ  c2   10.-
    Katherine Havermayer  Mp  32.-
    Katherine Havermayer  C3   10.- 
    Charles Joly   16.- 
    M-me Lemoin  c15   30.-
    M-me Lemoin  C3   10.-
    Prince Wolkonsky  C3   16.- 
lehtpuud        
Malus    Iluõunapuu ´Hillery´  C8  16.- 
    Iluõunapuu ´Royalty´  C8  16.- 
    ´´Rudolph´   16.- 
    ´Prof. August Vaga´   16.- 
Tilia platyphyllos   Suureleheline pärn C8 16.- 
       C20  32.-
       c30  45.-
Tilia cordata   Har. pärn  C8  12.-
       C20  32.-
       c30  45.-
Aesculus Hippocastanum hobukastan  C8,  16.- 
       C20  32.-
Populus   Püramiid haab Erecta  C20  32.-
       c30  45.-
Betula pendula   kask,Laciniata  C8  15.-
       C20  32.-
       c30  45.-
    kask'Tristis'  c30  45.-
    kask'Youngi'  C8  25.- 
       C20  35.- 
       c30  50.-
    Arukask  c30  45.-
       mp  38.-
Betula pendula carelica maarjakask  c3  4.-
Qercus robur   Har. Tamm  C8  16.- 
       C20  26.-
       c30  45.-
Qercus robur, f. Fastigiata Har. Tamm, Fastigiata  C8  20.- 
       c4  16.- 
Qercus rubra   Punane tamm  Mp  50.-
       C7  16.- 
       C5  10.-
Acer platanoides   Har. Vaher c10  24.-
      C20 32.-
         
Acer platanoides   Vaher ´Royal Red´ c10 24.-
      C20 32.-
Salix fragilis   Rabe remmelgas ´Bullata´ C8 12.-
      C20 24.-
      mp 32.-
Salix alba   Hõbepaju mp 32.-
      C20 24.-
Salix matsuda   Hunnitu remmelgas Tortuosa C20 24.-
      C20 32.-
      c30 45.-
      C7 16.- 
      C3  8.- 
Sorbus   Pihlakas ´Granatnaja´ C8 16.- 
      C20 32.-
      c30 45.-
    Pihlakas ´Alaja Krupnaja´ C8 16.- 
      C20 32.-
      c30 45.-
         
Sorbus     Koehne pihlakas C8 16.- 
Sorbus intermedia   poopuu C8 16.- 
       C20  24.-
       c30  45.-
Sorbus   ´Joseph Rock´ C8 16.- 
      C20 32.-
    ´Vilmorinii´ C8 16.- 
      C20 32.-
    ´Ullung´ C8 16.- 
Sorbus thuringiaca   Tüüringi pihlakas ´Fastigiata´ C8 16.- 
         
Rhus Typhina   Äädikapuu    
    ´Tiger Eyes´   21.-
         
Juglans regia   Kreeka pähklipuu ´IDEAL´ C3  20.-
      C20 40.-
         
Euonymus europaeus Kikkapuu   10.-
         
leinavorm        
Sorbus   pihlakas'Pendula' C20 35.-
    pihlakas'Pendula' c30 45.-
Ulmus   Jalakas ´Camperdownii´ C20 35.-
Larix decidua   Euroopalehis ´Pendula´   35.-
    Euroopalehis ´Puli´   35.- 
Larix kaempferi   Jaapani lehis ´Stiff Weeping´   35.- 
         
Malus   Õunapuu ´Royal Beauty´   20.-
Salix caprea      Paju ´Pendula´ (´Kilmarnock´) c5  15.-
Salix caprea      Paju ´Pendula´ (´Kilmarnock´) c15  25.-
Caragana arborescens Suur läätspuu ´Pendula´   25.-
         
okaspuud ja igihaljad      
Abies balsamea   palsami nulg  Mp  65.-
Abies fraseri   Fraseri nulg  mp  45.-
Abies sibirica   Siberi nulg  C5  13.-
Abies veitchii   Jaapani nulg  C5  15.-
Abies koreana   Korea nulg Mp/1,5-2,0 38.-
Ginko Biloba   Hõlmikpuu  c10  32.-
Pseudotsuga menziesii Ebatsuuga  mp  65.-
Larix   lehis  mp  45.-
       C5  10.-
Picea glauca   kanada kuusk  mp  65.-
Picea omorika   serbia kuusk  mp  45.-
       C3   4.-
Picea pungens   torkav kuusk  Mp/1,0-1,2  32.-
Picea pungens      Mp/1,5-2,0  45.-
Picea pungens      Mp/2,0-2,5  65.-
Picea pungens   Torkav kuusk ´Hopsii´  c2,0  17.-
Picea pungens   Torkav kuusk ´Edith´   17.-
Picea pungens   Torkav kuusk ´Galuca Globosa´   17.-
Pinus sylvestris   har. Mänd  C20  24.-
       Mp/1,5-2,0  38.-
       c4  6.- 
       C7  16.- 
       Mp/2,0-2,5  45.-
Pinus mugo   Mägimänd  C8  16.- 
    Mägimänd  C20  24.-
Pinus mugo var.pumolo Mägimänd kääbusvorm  c2   10.-
Pinus cembra   Seedermänd  C3   16.- 
       C5  20.-
       C8  24.-
Pinus koraiensis   Korea seedermänd C3  16.-;20.-
    Korea seedermänd, kääbus c2   12.-
         
         
Thuja occidentalis    Elupuu  ´Smaragt´ C3  5.- 
    Elupuu  ´Smaragt´ Mp 10.-
    Elupuu  ´Fastigiata´ keravorm tüvel Mp/1,8-2,0 24.-
    Elupuu  ´Danica´ C5 7.-
    Elupuu  ´Globosa´ c10  20.-
    elupuu ´Golden Smaragd´ c2  8.- 
    elupuu ´Mirjam´ c2  8.- 
    Elupuu  ´Yellow Ribbon´ C5 15.-
         
         
         
Juniperus communis Harilik kadakas ´Repanda´   7.-
Juniperus horizontalis  Roomav kadakas ´Blue Chip   7.-
juniperus squamata    Kirju kadakas Blue carpet c2  7.-
juniperus squamata    Kirju kadakas Blue star c2  7.- 
juniperus squamata    Kirju kadakas Blue star C5 10.-
juniperus x pfitzeriana keskmine kadakas Blue and Gold c2  7.-
         
Juniperus communis Harilik kadakas ´Green carpet´   7.-
Juniperus horizontalis  Roomav kadakas ´Blue Chip   7.-
    Roomav kadakas ´Grey Pearl´   7.-
    Roomav kadakas ´Monber´ ICEE BLUE 7.-
    Roomav kadakas ´Limeglow´   7.-
    Roomav kadakas ´Variegata´   7.-
juniperus sabina    Sabiina kadakas ´Rockery Gem´   7.-
juniperus scopulorum  Kaljukadakas Blue Arrow c2,0 7.-
         
VÄÄNTAIMED   lõhnav kuslapuu C3  8.-
    metsviinapuu C3  3.- 
    alpi elulõng  C3   8.- 
    südajalehine aktiniidia isastaim  C3   8.- 
    südajalehine aktiniidia emastaim 8.- 
    südajalehine aktiniidia VIR (kahekojaline) 8.- 
    tervahambuline aktiniidia isa   6.- 
    tervahambuline aktiniidia ema   6.- 
    sidrunväändik   5.-
    taralõng GOJI   7.- 

 
Helista kohe: 5227184







Kalendrist leiad laadad, kus me osaleme!
«
»